REZULTATELE CONCURSULUI DE CREATIE LITERARA SI ARTA PLASTICA  “DE ZIUA EI”

Poezie  cls. I – IV

Premiul I  – Nedu Maria Alexia – Şc. I.H.Rădulescu- cl.a IV a A

II – Bălan Costina – Şc. I.H.Rădulescu- cl.a IV a A

III – Cazan Denis – Şc. I.H.Rădulescu- cl a IV a A

III – Badea MIruna – Şc. I.H.Rădulescu- cl. a IV a A

                         

Poezie cls.V – VIII

Premiul I – Gavrilă Ştefan – Şc.I.H.Rădulescu- cl.a VIII a C

II  –  Poşircă Fernando – Şc. I.H.Rădulescu- cl. a VIII a C

III – Biteş Rareş – Şc. I.H.Rădulescu- cl a VIII a A

 

Proză cls.V – VIII

Premiul I – Niţoiu Andreea – Şc.I.H.Rădulescu- cl.a VII a C

I- Ghinea Vlad- Şc.I.H.Rădulescu- cl.a VIII a A

II – Banea Alina- Şc. I H Rădulescu- cl. a VII a C

II – Ionescu Alexandra – Şc. I.H.Rădulescu- cl.a VIII a A

III – Constantin Petruţa Mihaela – Şc Axintele- cl. a V a

III – Oprea Viviana –  Şc.I.H.Rădulescu- cl.VI a D

 

Premii speciale

– Matei Niculina Simona  – C.N.G.M.- cl. a XII a G

– Barbu Irina – Şc. I.H. Rădulescu- cl. a VI a  B

– Ene Evelina -Şc. I.H. Rădulescu- cl . a VI a B

– Andrei Bianca – Şc. I.H. Rădulescu – cl. a VI a B

– Ion Diana – Şc. I.H. Rădulescu – cl.a VI a B

– Crîngaşu Maria –  Şc. I.H. Rădulescu – cl a VII a C

 

LAUREATII CONCURSULUI DE ARTA PLASTICA “DE ZIUA EI”

Gradinita cu program normal Manasia.

Premiul  I – Stan Andra Ștefania

Mentiunie – Dobre Maria

Gradinita cu program normal nr.1

Premiul I – Lambru David

Premiul II – Jeler Emilia

Mentiune – Marcu Maria Letitia

Premiul I – Nicodim Mariuca

Premiul I  – Vlad Mathias Ștefan

Premiul III – Stoica Horia

Mentiune – Toder Sara

MENTIUNE –  Moldoveanu Serena

Gradinita cu program prelungit Nr.2

Premiul I – Raducu Daria

Premiul II –  Milea Mateo

Mentiune – Ranete Alexandra

Scoala Gimnaziala AXINTELE

Premiul I  – Anghel Ioana

Premiul II – Andrei Iulia

Premiul III – Dascalu Antonia

MentiunE – Stan Adina

Mentiune –  Ichim Gabriel

Scoala gimnaziala Al. Odobescu

Premiul I -Mihai Norina

Scoala gimnaziala I.H. Radulescu

Premiul I – Daria Matei Iustin

Premiul II –  Radu Andrei Cristian

Premiul I – Gheorghe Miruna

Mentiune –  Ene Mariana Elena

Premiul I – Dinca Teodora

Premiul I – Sandu Alisia Maria

Mentiune –  Constantin Andreea

Mentiune –  Radu Maria Ștefania

Premiul I  – Varsta Daria

Premiul II –  Gheorghita Alexandru

Premiul III –  Avrigeanu Alexandra

Mentiune – Geanta Robert

Mentiune – Ganea Mihai

Mentiune – Petre Bianca

 

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *