PALMARES-SARBATOAREA MUNICIPIULUI URZICENI-2018 – CONCURSURI

1.ROLE

Categoria 4-7 ani

1.Burghelea Alexandru

2.Caldare Miruna

3.Chiper Cristina

Mentiuni:Mihai Codrin

David Erica

Lupascu Denisa

 

Categoria 8-9 ani

1.Boteanu Anca

2.Barbu Mario

3.Ivascu Ingrid

Mentiuni:Buliga Luca

Gheorghias Maria

Gheorghias Patricia

 

Categoria 10-12 ani

1.Avrigeanu Carla

2.Mandres Tudor-Florin

3.Musat Sara

Mentiuni:Stoica Alexandra

Stefanescu Delia

Ciobanu Andra

 

2.FRUMUSETE CANINA

1.TOTO –bichon (proprietar-Petre Delia)

2.SASHA-bichon (proprietar – Ionita Andreea)

3.Minni – bichon (proprietar –Mandres Tudor-Florin)

 

3.TENIS DE MASA

1.Oprea Tanase

2.Musoiu Catalin

3.Badea Marius

Mentiune:Popa Florin

 

4.TENIS DE CAMP

Categoria  10-12 ani

1.Matei Petrut

2.Ion Diana

3.Lupascu Ana Maria

Categoria peste 25 ani – dublu

1.Necula Mihai

Capra Silviu

2.Tatu Florin

Lupea Alexandru

 

5.CROS –FETE

Categoria V-VI:

1.Dragnea Gabriela

Dragomir Denisa

2.Nicolae Alexandra

3.Apostol Stefania Adriana

 

 Categoria VII-VIII

1.Petcu Erica

2.Petre Denisa

3.Dumitrescu Georgiana

 

Categoria IX-X

1.Gheorghe Janin

2.Leasa Nicoleta

 

Categoria XI-XII

1.Kinda Rosemary

 

6.CROS – BAIETI

 

Categoria I-IV

1.Vasile David Gabriel

2.Mazarache Andrei

3.Stan Denis Lorenzo

 

Categoria V-VI

1.Dinu Cristian Mihai

2.Dumitrescu C-tin Alexandru

2.Radu Nicolae Catalin

 

Categoria VII-VIII

1.Mitu Florin

2.Marcu Adrian

3.Balanescu Mihai

 

Categoria IX-X

1.Caldararu Valentin

2.Mihai Dragos

3.Stanciu Iulian

 

Categoria XI-XII

1.Nicolae Georgian

2.Andrei Gheorghe

 

7.BICICLETE

 

Categoria 6-10 ani

1.Apostol Antonia

Capra Costin

Dinu Luca

2.Marin Andrei

Dinascu Denisa

3.Ion Chiovani Beniamin

Badea Sebastian Andrei

Tudorache Cristian Gabriel

 

Categoria 10-15 ani

 

1.Popa Andrei Vlad

Surar Luca

2.Mihalache Ionut

Oancea Radu-Constantin

Oprisan Alexandru Ion

3.Niculae Razvan

Toltica Sergiu

 

8.SAH – copii

1.Tomescu Victor

2.Plop Andrei

3.Bicajan Razvan

 

9.SAH – adulti

1.Barbu Paul

2.Paun Bogdan

3.Paparuz Vasile

 

10.FOTBAL – gimnaziu

1.Scoala gimnaziala nr.2- ,,Ion Heliade Radulescu

2.Scoala gimnaziala Jilavele

3.Scoala gimnaziala Alexeni

Mentiune:Scoala gimnaziala nr.1 – ,,Alexandru Odobescu”

 

11.FOTBAL –licee

1.Liceul tehnologic ,,Sfanta Ecaterina “

2.Liceul Armasesti

3.Liceul Agricol

 

12.KARAOKE

1.Tache Elizabet

2.Irimioiu Alexandra

3.Stefan Gavrila

Mentiune:Cojocaru Beatrice Alexandra

 

13.BASCHET- gimnaziu

– FETE-

1.Scoala gimnaziala nr.1 ,,Alexandru Odobescu”

  1. Scoala gimnaziala nr.2 ,,Ion Heliade Radulescu”

 

– BAIETI –

1.Scoala gimnaziala nr.2 ,,Ion Heliade Radulescu”

2.Scoala gimnaziala nr.1 ,,Alexandru Odobescu”

 

14.BASCHET- LICEE

1.Liceul tehnologic ,,Sfanta Ecaterina”

  1. Colegiul National ”Grigore Moisil”

 

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *